Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

Také jste si v poslední době oblíbili tuhá mýdla a upřednostňujete je před těmi tekutými? Nebo stále tápete mezi regály a nemůžete se rozhodnout, který kosmetický přípravek je pro Vás nejvhodnější a proč?

Tak právě pro Vás jsme si připravili 5 důvodů, proč je v této bitvě tuhé mýdlo jasným vítězem.

1. Nevylije se.

Na prvním místě je důležité vypíchnout jeho praktičnost. S tuhým mýdlem nemusíte hledat žádný igelitový pytlík, do kterého byste jej zabalili, aby se na cestách „náhodou nevylilo“. Navíc si s sebou nemusíte brát celý kus, stačí i jen jeho polovina. Ušetříte tak místo ve svém zavazadle a ještě Vám doma část zůstane.

2. Je přírodní

S konopným mýdlem, které najdete v naší nabídce, si umyjete ruce v potoce, aniž byste přitom ublížili jediné mřence. Kvalitní tuhé mýdlo se totiž obejde bez konzervantů či umělých barviv. Navíc se zbytek jeho složení skládá převážně z přírodních olejů a bývá obohaceno o další prospěšné látky ve formě výtažků bylinek. Nezatěžuje tak ani Vaši pokožku, ani životní prostředí.

3. Krásně voní

Jejich uložení v koupelně bez obalu má tu velkou výhodu, že vedle Vaší pokožky nádherně provoní i celou koupelnu, případně místo, kde si rozhodnete mýdlo uložit. (Taky si některá mýdla schováváte mezi komínky oblečení?)

4. Vydrží déle.

Ať už se bavíme o trvanlivosti či výdrži mýdla při akci, tuhé nad tím tekutým jasně vede! Nejenom se s ním umyjete mnohonásobně víckrát, zároveň díky tomu ušetříte peníze. Jen se ujistěte, že mýdlo pokládáte na místo, kde bude "v suchu" - ideální je houbička nebo miska s odtokem - dřevěná mřížka. Pokud je mýdlo kvalitní nikdy se nerozmočí na nevzhlednou kaši. Naše mýdla mají základní mýdlovou hmotu 100% NATURAL z palmokokosové báze od farmářů převážně z Indie.

5. Nevysušuje.

Všimli jste si, jak se Vám po umytí shlukuje voda na pokožce do kapek, jako byste se namazali krémem? To je právě ta skvělá vlastnost tuhých mýdel! Díky svému pH v rozmezí od 7 do 9 a velmi častému obsahu glycerinu zůstává Vaše pokožka hydratovaná a chráněná před nepříznivými vnějšími vlivy. Navíc se v mnohých tuhých mýdlech ukrývají i nejrůznější příměsi doprovodných bylinek, které tyto pozitivní účinky ještě navyšují.

S naším konopným mýdlem se tak můžete těšit například z protizánětlivých účinků konopného oleje nebo blahodárných vlastností léčivé aloe vera, rakytníku či kurkumy.

V roce 2021 jsme přišli s novým typem mýdla - mýdlem s aktivním uhlím je opět ve 100% NATURAL kvalitě, navíc krásně voní po citrónové trávě. Jeho největší předností je však kombinace olejů a aktivního uhlí v typu VELVET. Olej z konopí a madlový olej ruce udržuje ošetřené, příjemně promaštěné a to bez pocitu mastnoty. Aktivní uhlí se díky olejům dostane i do pórů v pokožce, kde je schopné dezinfikovat a čistit se svoji přírodní sílou! Velmi dobré zkušennosti jsou v problematice akné a černých pórů, kde zlepšení nastává při pravidelném používání velmi brzy. Také pokožka rukou narušená od naudžívání dezinfekčních prostředků a chemikálií se regeneruje a nastává výrazné zlepšení.  Toto mýdlo doporučujeme všem, díky olejům na kterých jsme nešetřili má mýdlo bílou pěnu a "nepráší" aktivní uhlí ve svém okolí, tím se lišíme od levnějších konkurenčních výrobků, které obsahují minimum olejů.