Při objednávce nad 1.100 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice a nad 2.500 Kč navíc jeste 5% slevu!

Také jste si v poslední době oblíbili tuhá mýdla a upřednostňujete je před těmi tekutými? Nebo stále tápete mezi regály a nemůžete se rozhodnout, který kosmetický přípravek je pro Vás nejvhodnější a proč?

Tak právě pro Vás jsme si připravili 5 důvodů, proč je v této bitvě tuhé mýdlo jasným vítězem.

1. Nevylije se.

Na prvním místě je důležité vypíchnout jeho praktičnost. S tuhým mýdlem nemusíte hledat žádný igelitový pytlík, do kterého byste jej zabalili, aby se na cestách „náhodou nevylilo“. Navíc si s sebou nemusíte brát celý kus, stačí i jen jeho polovina. Ušetříte tak místo ve svém zavazadle a ještě Vám doma část zůstane.

2. Je přírodní

S konopným mýdlem, které najdete v naší nabídce, si umyjete ruce v potoce, aniž byste přitom ublížili jediné mřence. Kvalitní tuhé mýdlo se totiž obejde bez konzervantů či umělých barviv. Navíc se zbytek jeho složení skládá převážně z přírodních olejů a bývá obohaceno o další prospěšné látky ve formě výtažků bylinek. Nezatěžuje tak ani Vaši pokožku, ani životní prostředí.

3. Krásně voní

Jejich uložení v koupelně bez obalu má tu velkou výhodu, že vedle Vaší pokožky nádherně provoní i celou koupelnu, případně místo, kde si rozhodnete mýdlo uložit. (Taky si některá mýdla schováváte mezi komínky oblečení?)

4. Vydrží déle.

Ať už se bavíme o trvanlivosti či výdrži mýdla při akci, tuhé nad tím tekutým jasně vede! Nejenom se s ním umyjete mnohonásobně víckrát, zároveň díky tomu ušetříte peníze.

5. Nevysušuje.

Všimli jste si, jak se Vám po umytí shlukuje voda na pokožce do kapek, jako byste se namazali krémem? To je právě ta skvělá vlastnost tuhých mýdel! Díky svému pH v rozmezí od 7 do 9 a velmi častému obsahu glycerinu zůstává Vaše pokožka hydratovaná a chráněná před nepříznivými vnějšími vlivy. Navíc se v mnohých tuhých mýdlech ukrývají i nejrůznější příměsi doprovodných bylinek, které tyto pozitivní účinky ještě navyšují.

S naším konopným mýdlem se tak můžete těšit například z protizánětlivých účinků konopného oleje nebo blahodárných vlastností léčivé aloe vera, rakytníku či kurkumy.