Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

Léto je časem velkých radostí, ale zároveň se pro mnohé může stát i noční můrou. Vysoké venkovní teploty, cestování, koupání se v různých vodních zdrojích… to vše je bezesporu příjemnou součástí běžných letních radovánek. Zároveň však patří i mezi rizikové faktory pro vznik problémů v oblasti intimních partií, které bohužel zná důvěrně mnoho z nás. Řeč je o infekcích, nejčastěji kvasinkového původu, a dalších komplikacích, které nám mohou velmi znepříjemnit každodenní život či zkazit dovolenou. Co je na nich ještě horší, že se s oblibou vracejí. Zkuste se jim postavit jednou provždy i za přispění konopné kosmetiky.

Preventivní kroky

Základem prevence těchto nepříjemných obtíží je dodržování několika praktických postupů. V letních měsících na sobě noste, pokud možno příjemné volnější oděvy a prádlo z prodyšných materiálů. Vyhýbejte se nadměrné konzumaci sladkostí, protože cukr v tomto případě působí jako živná půda pro škodlivé kvasinky a další mikroorganismy. Zvýšenou pozornost věnujte v letním čase správným hygienickým návykům a užívejte výhradně prověřených a zároveň šetrných mycích přípravků. Pro tento účel zvláště doporučujeme čistou přírodní kosmetiku, která neobsahuje umělá barviva či parfemace. V oblasti intimní hygieny se vyplatí vsadit na jistotu a orientovat se pouze produkty té nejvyšší kvality.

Intimní hygiena

Konopí má zásadní přínos právě i pro oblast intimní hygieny. Zapomeňte na parfemovaná mýdla a sprchové gely. Intimní čisticí a mycí přípravek musí splňovat jiná kritéria, musí mít zásadité pH. Vyzkoušejte náš konopný intimní mycí gel, který se vyznačuje velmi jemným složením, je obohacený o účinnou látku cannabidiol (dále jen CBD), tea tree olej a výtažek z rozmarýnu. Má zklidňující účinky a zaručuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty. Pro své velmi jemné přírodní složení je vhodný pro každodenní použití. Stejně tak po něm můžete sáhnout i v situacích vyžadujících speciální péči. Plně bude vyhovovat i vyšším nárokům správné intimní hygieny v letních měsících.

Zátěžové situace nejen letních měsíců

K těm patří zejména menstruace, pohlavní styk (hygiena před a po), sportovní aktivita (zvláště návštěva společných bazénů a saun) a další situace provázené nadměrným pocením (např. cestování). Dále se jedná třeba o gynekologické vyšetření nebo prostou návštěvu toalety (zvláště po vyprazdňování stolice dbejte na to, aby se mikroorganismy nedostaly do pochvy; vždy se důkladně umyjte vodou, v podmínkách mimo domov – v práci, na cestách – mějte v záloze vhodný vlhčený ubrousek, který alespoň rámcově pomůže situaci řešit). Pozor si dejte i při užívání antibiotik, která mohou narušit přirozenou mikroflóru Vašeho těla celkově.

K dalším výhodám konopného intimního mycího gelu patří, že je vhodný i pro muže. Minimalizujte množství kosmetiky ve Vaší koupelně a vybírejte pouze tu s nejvyšší kvalitou.

Vychutnejte si léto plnými doušky a nenechte se omezovat ve svém rozletu. Za přispění kvalitní konopné kosmetiky může být Váš život spokojenější.