Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

Menstruace je důležitou součástí života každé ženy, tento speciální okamžik je transformačním obdobím vstupu do nového cyklu. S hormonálními výkyvy se mění tělo, nálada ženy i její vyzařování navenek. Menstruace však může pro mnoho žen zároveň představovat velmi bolestivý a nepříjemný zážitek. Účinně tlumit menstruační bolesti je možné, a to veskrze přírodní cestou. Pomocí konopí.

Účinná pomoc od bolesti

Konopí je účinným pomocníkem menstruujících žen již od nepaměti. Mezi nejslavnější uživatelky konopí za účelem tlumení menstruačních bolestí patří třeba královna Viktorie. Historie užívání konopí v tomto kontextu se však datuje mnohem hlouběji do historie. Moudrost přírodních národů nás může inspirovat i v dnešních dnech, je dobré zůstat v kontaktu s vlastními kořeny a nezapomínat, že přes veškeré moderní výdobytky jsme stále součástí přírody.

Účinků konopí se velmi úspěšně využívá i při závažných bolestivých onemocněních. Touto veskrze přírodní cestou získáváme zajímavou alternativu k běžným analgetikům. Není proto divu, že se konopí může stát i dobrým pomocníkem při řešení menstruačních obtíží.

Vaginální čípky – hit amerického trhu

Jedna americká společnost se v posledních letech velmi úspěšně zaměřila na výrobu vaginálních konopných čípků, které prakticky ihned po zavedení přinášejí svým uživatelkám úlevu. Účinné látky se do těla dostávají přes vaginální stěnu, nástup úlevy od bolesti se tak dostavuje přibližně do 20 min od aplikace. Tato přírodní alternativa k ostatním přípravkům tišícím menstruační bolesti je rozhodně zajímavou hudbou budoucnosti.

Konopné vaginální čípky jsou v podstatě moderním způsobem podávání prastaré medicíny, kterou ženy běžně užívaly po celá staletí.

Přínos konopí pro intimní hygienu

V období menstruace je třeba dbát zvýšené intimní hygieny. Klíčem k úspěchu je volba správného mycího přípravku. Zapomeňte na parfemovaná mýdla a sprchové gely. Intimní čisticí a mycí přípravek musí splňovat jiná kritéria, musí mít zásadité pH. Vyzkoušejte náš konopný intimní mycí gel, který se vyznačuje velmi jemným složením, je obohacený o účinnou látku cannabidiol (dále jen CBD), tea tree olej a výtažek z rozmarýnu. Má zklidňující účinky a zaručuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty. Pro své velmi jemné přírodní složení, je vhodný pro každodenní použití. Stejně tak po něm můžete sáhnout i v situacích vyžadujících speciální péči (sportovní aktivita, pohlavní styk, gynekologické vyšetření, užívání antibiotik). K dalším výhodám konopného intimního mycího gelu patří, že je vhodný i pro muže. Minimalizujte množství kosmetiky ve Vaší koupelně a vybírejte pouze tu s nejvyšší kvalitou.

O konopí a jeho přínosech pro intimní život čtěte více zde.

Konopí je rostlinou s neuvěřitelným a v mnoha ohledech dosud plně neobjeveným potenciálem. Je třeba k němu přistupovat s respektem a bezpečnou formou zkoušet jeho účinky na vlastní organismus. S našimi produkty neuděláte chybu.