Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

V dnešní přetechnizované době je více než kdy jindy potřeba si hlídat, odkud pochází to, co konzumujeme. Rádi bychom vám proto představili, odkud pochází konopí, z něhož jsou výrobky Carun.

Největší zdroj konopí pro naše výrobky roste v čisté přírodě chráněných krajinných oblastí Broumovsko a Orlické hory a v podhůří Krkonoš. Na vlastních nebo pronajatých pozemcích (nebo na základě smlouvy s místními farmáři) je tam pěstuje společnost KonoPro s. r. o., která je součástí Carun Pharmacy s. r. o. a vypracovala se na největšího pěstitele a zpracovatele technického konopí v České republice.

Společně navazujeme na tisíciletou tradici pěstování konopí na našem území a zaměřujeme se na registrované odrůdy s vysokým obsahem cannabinoidu (CBD). Pěstování i zpracování probíhá samozřejmě plně v souladu s legislativou České republiky i EU.

Hlavní naší ideou je dodávat na trh opravdu kvalitní výrobky, a obohatit tak zdravý životní styl lidí o přírodní zdroj aminokyselin, bílkovin, vitamínů, minerálů a zdraví prospěšných cannabinoidů, o produkty z vysoce kvalitního konopí.