Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

V otázkách užití konopí a konopných produktů v intimním a sexuálním životě panuje mnoho mýtů a polopravd. Objektivně vzato neexistuje univerzální odpověď, pouze mnoho variant a individuálních zkušeností. Pojďme se podívat, v jakých oblastech může konopí posloužit jednoznačně dobře.

Pomoc od bolesti

O konopí je obecně známo, že napomáhá od bolesti. Proto není divu, že může ulevit i od bolestí menstruačních. To věděla například již královna Viktorie, která jej údajně k tomuto účelu běžně užívala.

Jedna americká společnost se v posledních letech velmi úspěšně zaměřila na výrobu vaginálních konopných čípků, které prakticky ihned po zavedení přinášejí svým uživatelkám úlevu. Účinné látky se do těla dostávají přes vaginální stěnu, nástup úlevy od bolesti se tak dostavuje přibližně do 20 min od aplikace.

Afrodiziakální a stimulující účinky

Táž společnost uvedla na trh také lubrikační gel s obsahem konopí, který uživatelům slibuje zvýšit jejich hmatové vjemy, při současném snížení celkového napětí a pocitů nepohodlí. Dále výrobce uvádí, že přípravek působí preventivně proti vaginální suchosti. K velkým lákadlům patří i příslib hlubokého a prodluženého orgasmického prožitku.

Stejně tak o konopném oleji je obecně známo, že má afrodiziakální účinky. Možnosti jeho užití jsou samozřejmě mnohem pestřejší, ale pro tento konkrétní případ jej můžete zkusit použít pro smyslnou uvolňující masáž v rámci milostné předehry. Některé prožitky zkrátka daleko lépe fungují z výchozího stavu relaxace organismu. Budete-li napjatí, šance na příjemný zážitek je takřka nulová.

Intimní hygiena

Konopí má zásadní přínos i pro oblast intimní hygieny. Zapomeňte na parfemovaná mýdla a sprchové gely. Intimní čisticí a mycí přípravek musí splňovat jiná kritéria, musí mít zásadité pH. Vyzkoušejte náš konopný intimní mycí gel, který se vyznačuje velmi jemným složením, je obohacený o účinnou látku cannabidiol (dále jen CBD), tea tree olej a výtažek z rozmarýnu. Má zklidňující účinky a zaručuje dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty. Pro své velmi jemné přírodní složení, je vhodný pro každodenní použití. Stejně tak po něm můžete sáhnout i v situacích vyžadujících speciální péči.

K těm patří zejména menstruace, pohlavní styk (hygiena před a po), sportovní aktivita (zvláště návštěva společných bazénů a saun) a další situace provázené nadměrným pocením (např. při cestování), gynekologické vyšetření nebo prostá návštěva toalety (zvláště po vyprazdňování stolice dbejte na to, aby se mikroorganismy nedostaly do pochvy, následně se důkladně umyjte vodou, v podmínkách mimo domov – v práci, na cestách – mějte v záloze vhodný vlhčený ubrousek, který alespoň rámcově pomůže zachránit situaci). Pozor si dejte i při užívání antibiotik, která mohou narušit přirozenou mikroflóru Vašeho těla celkově.

K dalším výhodám konopného intimního mycího gelu patří, že je vhodný i pro muže. Minimalizujte množství kosmetiky ve Vaší koupelně a vybírejte pouze tu s nejvyšší kvalitou.

Stejně jako v případě kterékoli jiné bylinky je důležité blahodárných účinků konopí užívat s respektem a bezpečnou formou. Naše přírodní konopná kosmetika a kvalitní konopné potraviny jsou Vám k tomuto účelu plně k dispozici.

Zdroj:

1) https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/95102/konopi-pomaha-od-bolestive-menstruace-i-k-lepsim-orgasmum-americka-firma-objevila-zlaty-dul.html?fbclid=IwAR0zC90l7U9acE-5pJy8JT0O1vja_nOdSfNMvxeI6gW0Qf2DvFeCPUZlrM4

2) Bylinky Revue, Konopné číslo 3. díl, vyd. 1/2018, Konopí a sexuální život, s.50-54