Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

Jak pečovat o vlasy v zimních měsících? Na co si dát pozor, jak postupovat krok za krokem, aby si Vaše vlasy zachovaly své přirozené zdraví a oslnivou krásu?

Zaměřte se na nejen na vnějškovou péči pomocí kvalitního šamponu a doplňkové vlasové kosmetiky, ale dbejte i na dostatečný přísun živin. Využijte při tom výjimečného potenciálu produktů z konopí.

Základem je dostatek živin

Poskytněte svým vlasům dostatek živin. Začněte pestrou stravou. Dbejte na dostatečný přísun ovoce a zeleniny. Využijte doplňků stravy přírodního charakteru. Zaměřte se především na železo, vápník, zinek a křemík. Jejich nezanedbatelným přírodním zdrojem je konopné semínko. Užívejte 1-2 polévkové lžíce každý den ku prospěchu svých vlasů stejně jako celého těla.

Vhodná kosmetika

Co se týče přímé péče o vlasy v zimním období, nesmí ve Vaší koupelně chybět výživný a přitom šetrný šampon, vlasová maska (například domácí výroby) případně bezoplachová kúra. Zásadou je nanášet masku jen do poloviny délky vlasů, aby se nadměrně nemastily.

Výhodou přírodní kosmetiky je, že vlasy zbytečně nezatěžuje. Náš nový konopný šampon bez sulfátů obsahuje účinné látky z konopí – kanabidiol (CBD) a konopný olej. V kombinaci s rozmarýnovým a levandulovým esenciálním olejem zklidňuje a regeneruje pokožku hlavy a zanechává vlasy krásné a pevné.

Výživné olejové zábaly

Péči o vlasy v zimě můžete jednou týdně podpořit také olejovým zábalem – náš konopný tělový a pleťový olej je totiž velice univerzální. Obnovuje přirozenou vlasovou strukturu, intenzivně vyživuje a chrání suché, poškozené a roztřepené konečky vlasů. Přidejte pár kapek ke svému oblíbenému šamponu a uvidíte ten rozdíl.

Šetrné, avšak důsledné sušení

Zásadou správné zimní péče o vlasy je jejich důkladné vysušení. Mokré vlasy jsou totiž mimořádně křehké a náchylné k poškození při rychlém střídání teplot – náhlé přechody z tepla do zimy jim opravdu dobře nedělají. Proto zásadně nikdy nechoďte v zimě ven s vlhkou hlavou. Šetrné vysušení možná v koupelně zabere o pár minut navíc, ale Vaše vlasy za něj stonásobně poděkují.