Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

Mnoho z vás si začalo uvědomovat, že moderní kosmetika je plná chemických a umělých látek, které zatěžují nejen naši pleť a tělo, ale také životní prostředí.

Jste si i vědomi, jaké látky na svou kůži vlastně aplikujete?

Je odborníky prokázáno, že látky z kosmetiky vstupují skrz kůži do našeho organismu. Pokud kosmetika obsahuje nevhodné chemické látky, naše tělo je nemusí umět odbourat. Tím může docházet k zanášení organismu, ucpávání lymfatického systému, ukládání látek v játrech, ledvinách nebo uzlinách a při dlouhodobějším užívání dokonce ke vzinku rakovin.

Zato přírodní kosmetika je vhodná i pro alergiky a všechny, kdo mají problémy s citlivou pokožkou. Je tou nejlepší volbou pro zdraví celé rodiny, ale také přírody a naší planety.

Přírodní konopná kosmetika Carun

Přírodní česká kosmetika Carun obsahuje oleje a rostlinné extrakty v té nejvyšší možné kvalitě, některé produkty jsou certifikovány jako BIO nebo jsou dokonce v RAW kvalitě. To znamená, že obsažené látky neprochází teplotou vyšší než 42 °C, takže jsou zde maximálně zachovány účinné složky.

Výrobky neobsahují systetické vonné, kozervační a barvící látky, silikony nebo minerální oleje. Složení je bez živočišných produktů, tedy Veganské a kosmetika není testována na zvířatech.

Přírodní konopná kosmetika Carun vzniká s láskou a s úctou k lidem, rostlinám, zvířatům a Matce přírodě.