Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

Nové začátky s sebou přinášejí naděje, plány a vyhlídky do budoucna. Bohužel však také často znamenají stres, nejistotu a zvýšenou zátěž pro naši psychiku. Nejinak je tomu i v případě vykročení do nového kalendářního roku. Po gradaci, oslavách, bilancování a zklidnění souvisejících s ukončením loňského období přichází čas nových výzev, a to nejen v profesním, ale často i osobním životě. Jak do nového roku vykročit co nejlépe a pokud možno nejpřirozeněji? Připravili jsme pro Vás několik užitečných tipů, jak podpořit zdraví těla i mysli ve vzájemné harmonii, a zvládnout tak náročný začátek roku 2019 bez ztráty květinky. Vyzkoušejte léty prověřený blahodárný účinek konopí a konopných produktů na podporu celkové odolnosti Vašeho organismu.

Život v dostatku hned od rána

Žijte s pocitem dostatku. Začněte třeba dostatkem spánku. Odpočinuté tělo a mysl budou daleko lépe reagovat a čelit všem výzvám nového dne. Ráno si dopřejte dostatek času na přípravu, začněte třeba probuzením těla malou pravidelnou rozcvičkou – žádné heroické výkony, stačí malé protažení a rozhýbání. Dopřejte si dostatek času na snídani, která Vás nejen zasytí, ale položí i základ pro zvládnutí celého dne. Nebudete litovat, pokud Vaši snídani obohatíte o superportavinu, která Vás podpoří v průběhu celého dne. Vyzkoušejte na vlastní kůži prověřené blahodárné účinky konopí, a to v podobě přírodního zázraku s názvem konopné semínko. Jedná se o vysoce kvalitní produkt složený z pečlivě vybraných odrůd vypěstovaných v podhůří Krkonoš. Naše loupané konopné semínko se vyznačuje ideálním poměrem (1:3) esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, které v této podobě podporují správnou funkci metabolismu. Konopné semínko doporučujeme užít nejprve na lačno a poté jej můžete přidat například do oblíbeného jogurtu, müsli nebo jím posypat čerstvě namazaný chléb. Jeho užíváním obohacujete svou denní pestrou stravu a zároveň zvyšujete odolnost organismu právě vůči zvýšené fyzické a psychické zátěži, a to nejen v začátcích, ale v průběhu celého kalendářního roku.

Střídejte aktivity a braňte se stereotypu

Ve chvíli, kdy vyrážíte za svými denními povinnostmi, zkuste udělat něco jinak než obvykle. Místo auta použijte občas hromadnou dopravu, část cesty se projděte, poslechněte si svou oblíbenou hudbu nebo přečtěte kus knihy. Pokud máte sedavé zaměstnání, nezapomínejte na drobné přestávky a nezůstávejte pouze strnule sedět před svým monitorem až do oběda. O to lépe se budete na práci koncentrovat a během kratší chvíle podáte lepší výkon. Naopak u fyzického druhu práce využijte stanovených přestávek k občerstvení a drobnému odpočinku, snížíte únavu organismu, a tím i riziko případného zranění.

Pokud Vás práce vyčerpává, vyzkoušejte nějaký životabudič. Ne vždy se musí jednat o kávu či energetický nápoj. Základem úspěchu v boji proti únavě je dostatečný pitný režim. Máme tím na mysli především čistou pramenitou vodu. Nezapomínejte v průběhu dne i na jídlo – mějte po ruce svačinu nebo nějakou drobnost, která Vás dokáže rychle postavit na nohy. V případě nouze to může být kousek čokolády. Vaši psychickou i fyzickou odolnost kdykoli v průběhu dne zdravě podpoří opět konopné semínko, které můžete užívat až do výše 2 polévkových lžic za den. Z našich podpůrných produktů z konopí vyzkoušejte konopný olej ze semen rostliny Cannabis Sativa. Dávkujte jednu kapku konopného oleje jedenkrát denně pod jazyk, minimálně 30 minut před jídlem a vyčkejte nejméně 60 sekund, než zapijete vodou.

Berte věci s humorem

I když se naše každodenní výzvy jeví občas náročně, je dobré si připomínat, že málokdy jde skutečně o život. Většina problémů má nějaké řešení, které se dříve či později objeví. Vše se dá nějak rozklíčovat, pokud si nevíte rady, hledejte pomoc a nenechávejte si svá trápení pouze pro sebe. Často pomůže prostě i vzít věci trochu s humorem. Podívat se na danou situaci z jiného úhlu a představit si její možný přínos, třeba jako obohacení o novou zkušenost. Pokud jsme schopni náš životní příběh odlehčit a nebrat se vždy úplně vážně, máme bezpochyby velkou výhodu. Vědomá podpora radosti ze života nás posouvá na naší cestě. A i kdyby nic jiného, aspoň si užijeme víc legrace. Ne nadarmo se říká, že smích léčí. Jedno tibetské úsloví hezky připomíná, že pokud chceme prožít dobrý život, máme jíst polovičně, chodit dvojnásobně, smát se ze srdce rádi a milovat naše blízké bez podmínek a zbytečných hodnocení.

Dostaňte se do pohody

Závěrem si připomeňme, že na každého z nás sice funguje jiná strategie, ale obecně víme, že do dobrého rozpoložení nás dostane odpočinek, dostatek spánku, čas věnovaný našim oblíbeným aktivitám, sportovní vyžití nebo alespoň nějaká pohybová aktivita. V neposlední řadě k tomu přispívá i hodnotná vyvážená strava, kterou můžeme obohatit o kvalitní doplňky stravy všestranně podporující fungování našeho těla i mysli, zkrátka organismus jako takový. K tomu všemu mohou pozitivně přispět i naše produkty, sledujte naši aktuální nabídku sortimentu a vyberte si ten správný podle Vašich představ.

Pokud o sebe vědomě pečujeme po všech stránkách, povedeme si v životě dobře, a to nejen začátkem kalendářního roku, ale zkrátka každý den!