Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

V létě dostávala naše kůže zabrat nekonečným horkem a konečně si může vydechnout. Podzim je pro pleť obdobím klidu, kdy se regeneruje a připravuje na zimu. Přinášíme několik tipů na to, co vaší pleti jistě udělá dobře.

Očista do čista

Ať jsme přes léto používali velké množství opalovacích krémů, nebo ne, neustálé vystavení kůže slunci je pro ni náročné. Nejprve je tedy třeba pleť vyčistit, zbavit ji nečistot a zbylých částeček staré kůže. Dokonalý peeling pokožku nejen očistí, ale i prokrví. Při peelingu si můžeme pokožku jemně promasírovat, případně si dopřát masáž obličeje od profesionálů. Kůží vycházejí ven z těla nečistoty, proto je dobré do očistné kúry zařadit i saunu nebo celkovou masáž lymfatického systému.

Hydratace a výživa

Nejen po létě, ale i s přibývajícím topením v interiérech je naše pleť vysušená, a proto je třeba dodat jí vláhy. Všechno vychází zevnitř, proto je dobré pít hodně čisté vody a obzvlášť po koupeli doporučujeme používat hydratační tělové mléko. Jak pro mastnou, tak pro vysušenou pokožku je vhodné tělové mléko s obsahem cannabidiolu (CBD), které kromě zvláčnění dodá pokožce důležitou výživu z rostliny konopí. Toto tělové mléko je též vhodné pro citlivou pleť, která trpí lupénkou či ekzémem – podzim je obdobím, kdy se právě tyto obtíže často objevují.

Zdraví na prvním místě

Pokožka je jen součástí naší celkové péče o tělo a ducha. Mazání sebelepšími krémy bude k ničemu, když se nebudeme radovat ze života. Patří k tomu i dostatek spánku, ideálně žádný stres, pobyt na čerstvém vzduchu, občasné cvičení a jídlo, které nám dodá opravdové živiny.

Přejeme vám šťastný a zdravý podzim!