Při objednávce nad 1200 Kč získáte dopravu zdarma po celé České republice!

Den svatého Valentýna, oslava všech zamilovaných, se i v naší zemi řadí k poměrně oblíbeným svátkům, přestože se nejedná o český originál, ale anglosaskou tradici. Vyjádřit nebo připomenout si vzájemně lásku v jejích možných podobách je samo o sobě hezkým počinem, který vztahu prospívá. Je ovšem na místě se zamyslet nad formou, kterou našemu manifestu citu dáváme průchod.

Každý velký společenský svátek totiž zatěžuje určitým způsobem i naše životní prostředí. Prokažme tedy lásku nejen naší drahé polovičce, ale také přírodě, jejíž jsme součástí. Zamysleme se nad možnostmi, jak obdarovat a přitom nezatížit. Poradíme Vám několik tipů, jak Valentýna oslavit jinak, udržitelně. Nedejte se tlačit čirou komercí. Není pouze cesta konformní a vyšlapaná, tunám čokolády a řezaných květin již dávno odzvonilo.

Podpořte lokální značky a české výrobce

Nejen při výběru dárků k Valentýnu, ale i při nákupu zboží ve všedních dnech je dobré se zamyslet nad lokální českou variantou výrobku. Věnujte pozornost věcem, které nakupujete, zvláště jejich původu. Podporujte české výrobce a menší výroby. Za rozumnou cenu se Vám dostává kvalitního výrobku, jehož původ je známý, složení garantované, a navíc máte jistotu, že zboží neputovalo tisíce kilometrů v nepříznivých podmínkách, aby se dostalo do České republiky. Podpořit svého českého výrobce se vyplatí, zvláště co se potravin a kosmetických produktů týká. Jedná se o cestu trvalé udržitelnosti a podporu domácího trhu. Proto pokud na Valentýna obdarováváte, zkuste to hezky česky. Prostudujte i nabídku našich kvalitních konopných produktů, jsme jedním z hrdých českých výrobců na trhu.

Přírodní kosmetika

Chybu rozhodně neuděláte, pokud svému milovanému protějšku vyberete opravdu kvalitní kosmetický produkt. Orientujte se na certifikovanou přírodní kosmetiku. Vyzkoušejte i náš sortiment konopné kosmetiky. Vyrábíme šetrně a s ohledem na přírodní prostředí, většina našich kosmetických produktů je v BIO kvalitě, vhodná též pro vegetariány.

Co doporučujeme pro zamilované dvojice? Rozmazlujte se vzájemně našimi produkty ze SPA edice. Udělejte si vlastní domácí lázně a dopřejte si luxusní péči jako ve wellness studiu. Romantická konopná koupel při svíčkách je rozhodně tím pravým valentýnským tipem. Luxus a blahodárné účinky konopných lázní přicházejí i do Vaší koupelny.

A po hezké koupeli dopřejte svému prohřátému tělu příjemnou masáž. Dobrým pomocníkem Vám bude BIO konopný tělový a pletový olej.

Darujte kvalitu a vyzkoušejte kterýkoli z našich dalších kosmetických konopných produktů. Konopné tělové mléko, univerzální konopná mastička, luxusní konopný bio pleťový krém či konopný sprchový gel – nikdy nesáhnete vedle, všechny naše výrobky jsou darem z čisté přírody a žádný z nich Vás svými blahodárnými účinky a šetrným složením nezklame.

Něco opravdu kvalitního na zub

Neváhejte prostudovat také náš sortiment konopných potravin té nejvyšší kvality. 

Společné zážitky jsou k nezaplacení

Doporučujeme se soustředit i směrem k nehmotným vzájemným darům. K nezaplacení je totiž zcela jednoznačně společně strávený čas, pozornost a něha, kterou můžete svému protějšku vyjádřit. Umění naslouchat, vůle k vzájemnému porozumění, snaha vyslyšet přání a obavy toho druhého, to vše jsou dary, které můžete věnovat každý den a zcela zadarmo.

Doporučujeme vyjít si společně za kulturou, zasportovat si, naplánovat romantický víkend! Iniciativě a vynalézavosti se meze nekladou. To, že milujete, můžete vyjádřit vlastně kdykoli, a to svým pozorným chováním.

Přejeme Vám v životě hodně lásky na každý den!