Naše produkty v novém hávu

Naše produkty v novém hávu

O našich konopných produktech neustále přemýšlíme, přicházíme s novinkami a vylepšujeme pro Vás stávající sortiment. S hrdostí Vám představujeme inovace letošního podzimu, dva oblíbené kosmetické bio produkty z konopí – konopný pleťový krém a tělový a pleťový konopný olej.

Konopný pleťový krém s hygienickým dávkováním

Vylepšili jsme pro Vás zákaznicky mimořádně oblíbený bio konopný pleťový krém. Má nové složení a hygienický dávkovač. Díky obsahu cannabidiolu (dále jen „CBD“) poskytuje pleti možnost rychlé a účinné regenerace. Z našich zkušeností i ohlasů zákazníků vyplývá, že CBD působí na pleť nejen regeneračně, ale příznivě ovlivňuje i nežádoucí projevy problematické pleti, jako je šupinatění pokožky, pocit podráždění, zarudnutí, pálení až po výskyt pupínků. Příčiny obtíží s pletí jsou různé a často špatně detekovatelné. Řadí se k nim špatný životní styl, nedostatek spánku apod.

Vylepšené složení a nový obal

Náš konopný pleťový krém je výživný, přitom nevytváří mastný film a pomáhá posílit ochrannou bariéru pleti. Je vhodný pro denní i noční užití. Obsahuje levanduli, která přispívá k účinné relaxaci, uvolnění a celkovému zklidnění pleti. Bambucké máslo zvyšuje ochrannou barieru, která je u velmi suché citlivé pokožky zpravidla nedostatečná. Inovativní je i jeho obal, který díky speciálnímu airless dávkovači umožňuje používat při výrobě menší množství konzervantů. Krém zůstává ve svém obalu bez přístupu vzduchu, jeho dávkování je bezkontaktní, a tím se stává celkově hygieničtější.

Tělový a pleťový konopný olej

Druhý vylepšený produkt, tělový a pleťový konopný olej, v sobě snoubí směs ušlechtilých esenciálních olejů obohacených o CBDDopřejte své pleti luxus výživné péče jojobového a panenského olivového oleje; poskytněte jí zklidnění a zbavte se nepříjemného každodenního stresu díky levandulovému oleji, získejte svěží vítr do plachet s lemongrass a mátou rolní. Tato zcela exkluzivní symbióza ušlechtilých olejů v bio kvalitě si Vás zaručeně získá. Pečovat o sebe nebylo nikdy tak příjemné.

Hydratace, speciální péče, masáže i zábaly

Kromě klasického užití konopného oleje k hydrataci pleti a pokožky po koupeli je tento přírodní produkt vhodný i k masážím. Speciální péči poskytuje rukám, chodidlům a okolí nehtů – je totiž mimořádně výživný. Vhodný je přirozeně i k masážím celého těla. Dá se využít jako vlasová kúra (stačí vetřít do dlaně pár kapek a aplikovat na suché konečky vlasů) nebo jako maska před umytím vlasů (20 min před mytím nanést malé množství do vlasů, nechat působit a poté umýt).

Přejeme Vám příjemné prožití podzimního času i za přispění přírodních konopných produktů Carun.

Bisnode