Ryze česká společnost Carun sklidila úspěch ve Velké Británii

Ryze česká společnost Carun sklidila úspěch ve Velké Británii

Česká společnost Carun s.r.o., která nabízí produkty z českého konopí bio kvality, se představila 4. února 2018 v populárním celosvětově úspěšném pořadu BBC2 Dragon's Den.

V pořadu Dragon's Den, v České republice známém pod názvem Den D, mají začínající podnikatelé 3 minuty na to, aby zaujali úspěšné a zkušené podnikatele, kteří by pak měli zájem zainvestovat do jejich projektu.

Před pět známých investorů předstoupil manažer Michal Takáč zastupující značku Carun ve Velké Britiánii a jeho tým s pečlivě připravovanou prezentační řečí. Navzdory počáteční skepsi mezi investory, se jim podařilo vybojovat podporu ze strany investorky Jenny Campbell, kterou zaujaly zejména odborné výrobní postupy a jedinečné přírodní produkty, které obsahují plné spektrum cannabinoidů včetně CBD, které je přirozeně antibakteriální, antiseptické, protizánětlivé a analgetické. V jednom okamžiku musel tým ujistit investora Petera Jonesa, že vše je naprosto legální, jelikož se k výrobě používá extrakt z konopí bez jakýchkoli nežádoucích psychotropních účinků.

Michal Takáč sdílel i svůj inspirativní příběh o osobním použití extraktu z konopí CBD, kdy po vážném pracovním úrazu přišel o tři prsty na levé ruce. Během léčby si aplikoval produkty obsahující extrakt z konopí jak zevně na kůži, tak i orálně.

Carun je výhradně českou výrobní a obchodní společností, nabízející široký sortiment prověřených odborně připravených produktů z konopí.  V současné době je Carun jediným českým výrobcem zdravotnického prostředku z konopí botanického druhu: Cannabis sativa. Ten se vyrábí v nejpřísnějších farmaceutických podmínkách podle ISO 13485. Zárukou kvality je také stálost kvalitní české suroviny a přírodních bio pěstovaných ingrediencí. Produkty Carun jsou veganské, organické, neobsahují paraben, nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádné syntetické vonné látky nebo umělé konzervační látky.

Bisnode