Podporujeme správnou věc: Equal Pay Day

Podporujeme správnou věc: Equal Pay Day

Těší nás, když můžeme podpořit správnou věc. Proto jsme se rozhodli zapojit do letošního 9. ročníku akce Equal Pay Day. Rádi bychom vás touto cestou pozvali na tuto prestižní akci asociace Business & Professional Women – Ženy sobě, na které se společnost Carun Pharmacy také podílí.

Čekají na vás dva dny plné životních příběhů a pracovních zkušeností úspěšných žen z České republiky i zahraničí. Potkáte tu manažerky, podnikatelky, matky a manželky v roli řečníků či mentorek. U kulatých stolů pak s nimi budete moci diskutovat na vybraná témata. Seznámíte se s ostatními účastnicemi, a propojíte tak své zkušenosti. Diskuze v rámci kulatého stolu funguje opravdu skvěle. Toto prostředí plné pozitivní energie motivovalo stovky žen ke změně anebo je utvrdilo v tom, že jdou tou správnou cestou. 

Jedním z cílů konference je vyvolat i veřejnou diskuzi o příčinách stále přetrvávajících vysokých rozdílů mezi platy mužů a žen ve srovnatelných pozicích, upozorňovat na skutečnost, že naše republika patří k nejhorším mezi zeměmi EU, pokud jde o rovnost platů. Konference má ženám také přinášet inspirativní vzory, předat jim zkušenosti, jak se naučit o platech vyjednávat, jak o penězích mluvit se zaměstnavatelem i v rodině, nebo jak nastartovat vlastní podnikání či podpořit svou kariéru.

S nabídkou zapojit se do tohoto skvělého projektu, který podporuje sebevědomé a schopné ženy, jsme s velkou chutí souhlasili. Jsme přesvědčeni o tom, že krása ženy tkví právě v jejím zdravém sebevědomí. Aby se každá žena cítila krásná, vyvíjíme konopnou kosmetiku a potravinové doplňky, které opravdu fungují a každou ženu doslova rozzáří. Věřte ve svou krásu! Pro všechny návštěvnice a návštěvníky konference jsme připravili slevu 20% na celý sortiment Carun. Navštivte náš stánek, který najdete v hlavním sále. 

Nebojte se být úspěšné a vydejte se na cestu plnou inspirace...

Na shledanou 13. a 14. dubna 2018 v Clarion Congress Hotelu Prague

Vstupenky v prodeji za 900 Kč. 
Objednávejte 
zde.

Bisnode