Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Předvánoční čas je mimořádnou dobou, kdy máme touhu setkávat se s přáteli, oslavovat, povídat si, zkrátka stihnout vše hezké, co jsme třeba v průběhu roku zanedbávali. Toto speciální období směřuje k zakončení celého roku a novým začátkům, a to jak v práci, tak v osobním životě. Využijte svého času co možná nejlépe a nelamte si hlavu nad vánočními dárky pro své blízké. Pro inspiraci jsme pro Vás sestavili 10 tipů na dobrý vánoční dárek.

1. Darujte dobrý skutek

Udělejte něco hezkého pro sebe tím, že budete myslet na ostatní. Prostřednictvím různých charitativních projektů můžete podpořit dobrou věc. Darujte přímo za sebe či za někoho ze svých blízkých (jeho jménem na Vaše náklady). Nápaditý darovací certifikát, který pravděpodobně od charitativní organizace obdržíte, můžete vystavit třeba ve své pracovně. Dobré skutky tak mohou inspirovat další lidi se srdcem na správném místě.

2. Kulturní akce

Oblíbeným dárkem jsou i vstupenky na společenské kulturní události, jako jsou koncerty, divadelní představení, festivaly s hudebním či jiným zaměřením. Rozhodně potěší i lístky do kina. Vybírejte s ohledem na zájmy a osobní vkus obdarovaného. Případně se inspirujte na některém z kulturních internetových portálů.

3. Sportovní aktivity

Ať už se bude jednat o sportovní vybavení, lístky na utkání oblíbeného týmu, předplatné sportovního televizního kanálu nebo permanentku do bazénu či fitness centra – nadšenci a fanouškovi určitě uděláte radost, pokud na něj vzpomenete v tomto duchu.

4. Dárkové balení

Pokud Vám většinou chybí čas a inspirace, je vhodnou cestou zakoupení hotového dárkového balíčku. Zvláště pečující kosmetické sady jsou oblíbeným dárkem, kterým neuděláte chybu. Produkty v rámci balení jsou citlivě poskládány a slušivě zabaleny, dárek je na světě, co víc si přát. Dárkové balení je navíc často i cenově zvýhodněno. Inspirujte se našimi zvýhodněnými balíčky konopné kosmetiky, doplňků stravy a potravin.

5. Wellness programy a produkty

Pečujte o své nejbližší. Darujte například poukaz na pobyt v lázních, v hotelu s wellness programem nebo do některého ze studií krásy ve Vašem městě. Vybírejte také kosmetiku pro péči z pohodlí vlastního domova. Doporučujeme například naši luxusní konopnou koupel ze SPA edice – nejen že účinně zklidňuje pokožku, ale pomáhá i při odbourávání psychické a fyzické vyčerpanosti organismu.

6. Něco dobrého na zub

Pochutiny všeho druhu jsou vítány. A fantazii se meze nekladou. Dobré jídlo a pití potěší o Vánocích každého. Kdy jindy je lepší chvíle dopřát si něco opravdu mimořádného. Z naší nabídky vyzkoušejte moravské víno obohacené o CBD (Cannabidiol) - spojení lahodného vína s bylinkou konopí.

7. Zdraví

Dobrou zdravotní kondici svých blízkých můžete podpořit výběrem vhodných doplňků stravy. Z běžných produktů najdete před Vánoci inspiraci v každé lékárně. Pokud však chcete darovat něco speciálního, podívejte se na naši nabídku potravinových doplňků.

Z potravinových produktů Vás pro své blahodárné účinky jednoznačně nadchne konopné semínko v té nejvyšší kvalitě.

8. Luxusní zboží

Pokud Váš rozpočet není minimalistický, můžete jít i cestou luxusních dárků. Ať se bude jednat o šperk, elegantní doplněk, oblíbený parfém nebo vskutku luxusní kosmetický produkt, jakým je příkladně náš konopný pleťový krém.

9. Dle vlastního výběru

Pokud si netroufáte na výběr vhodného dárku, jednoduše zakupte dárkový poukaz do oblíbeného obchodu. O konkrétní realizaci dárku se již postará přímo sám obdarovaný. Tím se vyhnete možným přehmatům při výběru.

10. Společný zážitek

Vánoční čas je mimořádný tím, jak se k sobě snažíme hledat cestu. Pokud máte pocit, že v průběhu roku nestíháte společné aktivity, nadělte si se svým partnerem, přáteli či rodinou nějaký společný zážitek. Možností je nekonečně. Zajděte na dobrou večeři, do kina nebo si třeba udělejte společný výlet. Důležité je, aby Vám spolu bylo hezky, abyste si dopřáli společný čas, na který v běžném denním rytmu nezbývá vždy energie.

 

Přejeme Vám s láskou prožité vánoční období a moře splněných přání nejen v tomto čase.

Bisnode