Doprava

Dopravní podmínky a poštovné

Cena dopravy a způsoby úhrad zboží v rámci České republiky  


Cena objednávky, bez dopravy, musí být minimálně 200,-Kč vč. DPH

Zásilky jsou expedovány Českou poštou jako EXPRESNÍ s doručením až do domu!!!
Objednané zboží dodáváme do 48 hodin od potvrzené expedice a to AŽ NA MÍSTO URČENÍ!!!
Pokud nebudete na udané adrese k zastižení, můžete zboží vyzvednout na nejbližší poště. POZOR, doba uložení na poště je 7 kalendářních dnů. 

Cena dopravného a balného:
-  při nákupu do 1499,-Kč vč. DPH ................. od 90,- Kč
-  při nákupu od 1500,-Kč vč. DPH ................ doprava ZDARMA

Platba za zboží: 
- platba DOBÍRKOU ....................... platí se hotově při převzetí zásilky, cena za dobírku činí 45,- Kč
- platba BANKOU předem .............. platí se předem na bankovní účet prodávajícího. Zboží se expeduje po připsání částky na účet.
- platba GoPay..................platí se pomocí platební brány, hned při dokončení objednávkymnožství platebních možností na výběrZbožíje expedováno po uhrazení platby.

Dodací lhůta je v pracovní dny 48 hodin od potvrzené expedice ze strany dodavatele. V případě, že dodávka zboží by měla být delší než 14 dnů, budeme Vás o tomto informovat. Při přebírání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému.

V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít !

Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je přiložena k zásilce.


S produkty CARUN se můžete seznámit v luxusních WELLNESS provozech