O nás

Konopné prostředky a potravinové výrobky Carun jsou dnes jedny z nejžádanějších a nejznámějších v České republice. Carun je výhradně českou výrobní a obchodní společností nabízející široký sortiment prověřených odborně připravených produktů z konopí. Zdravotnické prostředky vyrábíme v nejpřísnějších farmaceutických podmínkách podle ISO 13485. Zárukou kvality je také stálost kvalitní české suroviny a přírodních bio pěstovaných ingrediencí.
Naše produkty můžete zakoupit po celé České republice u našich distributorů a prodejců. V současné době jsme jediným českým výrobcem, který vyrábí zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu Cannabis sativa. 

Desítky tisíc klientů si oblíbili naše produkty a služby a náš tým stále pracuje na nových možnostech, které mohou pomáhat jedincům prostřednictvím účinných cannabinoidů, a to nejen v případě akutní potřeby, ale také preventivně.

Všechny naše produkty jsou zcela bezpečné. Žádný z našich výrobků nebyl testován na zvířatech a nepoužíváme u nich živočišné suroviny, takže jsou vhodné pro vegany a vegetariány. V České republice na produkty Carun většinou narazíte u léčitelů, ve zdravých výživách, v masážních salónech, zdravotnických centrech, lékárnách, nebo v síti katalogového prodeje konopnyshop.cz. Našim klientům a partnerům také nabízíme mnoho možností velkoobchodní spolupráce.

Lékárny a provozovny objednávající přes lékárenskou síť PharmData mají možnost od poloviny roku 2011 objednávat první zdravotnický prostředek – univerzální mast Carun přes našeho distributora, společnost Phoenix s.r.o. PDK kód: 2590397.

Pokud vlastníte masážní, kosmetické studio, rekreační nebo wellness provozovny a rádi byste naše produkty podpořili společnou velkoobchodní spoluprácí, vyplňte prosím formulář a my vás budeme v nejbližší době kontaktovat regionálním zástupcem naší společnosti. Carun je registrovaná značka patřící společnosti CARUN PHARMACY s.r.o., která je také vlastníkem nejznámějšího konopného portálu v České republice www.konopnyshop.cz. Ten má dnes víc než tisíc spolupracovníků na přímý katalogový prodej a desítky tisíc spokojených klientů. Výrobky Carun v oblasti zdravého životního stylu jsou zaslouženě pro svou kvalitu a cenovou dostupnost jedničkou na našem trhu.

Víme, proč pomáháme při léčbě konopím!

Carun lze zakoupit také v některých provozovnách na Slovensku, Polsku, Velké Británii a v dalších zemích EU.

Carun produkty